TOC klinikos filialas Šilalėje

TOC klinikoje šilališkius pasitinka jauni specialistai

Sveiki, tiesūs ir balti dantys – gražios šypsenos garantas. Visai neseniai savo duris Šilalės rajono gyventojams atvėręs Šilalės odontologijos centras (TOC) siūlo ne tik dantų gydymo, bet ir burnos higienos bei estetinės odontologijos paslaugas. Kvalifikuoti, kruopštūs ir  naujausiomis technologijomis dirbantys centro darbuotojai yra pasiruošę spręsti visas pacientų problemas.

TOC klinikoje Šilalėje dirba jauni specialistai – profesionalai, atsakingai atliekantys: implantaciją, chirurgines operacijas, dantų protezavimą, dantų gydymą, skaitmeninę diagnostiką, ortodontinį gydymą (breketai, plokštelės ir kt.), profesionalią burnos higieną, dantų balinimą. Šilalės odontologijos centre dirbama su modernia įranga, gydymui naudojamos šiuolaikiškos odontologinės medžiagos.

Centro specialistai, dirbantys Šilalės filiale, esant būtinybei, pacientą siunčia į Tauragės odontologijos centrą, kur daromos panoraminės nuotraukos, atliekamas kanalų gydymas ar pergydymas, naudojant odontologinį mikroskopą, kurio pagalba gydytojas mato daug kartų padidintą, gerai apšviestą vaizdą.

TOC  Šilalės odontologijos centre atliekamų paslaugų kainos nesikandžioja ir yra prieinamos kiekvienam, norinčiam turėti sveiką bei gražią šypseną.

TOC klinika Šilalėje įsikūrusi Vasario 16- osios g., 14-10B.

Registracija vykdoma užsukus į kliniką arba telefonu 8 692 30 300.

Maloniai laukiame Jūsų!

Gydytojai, laukiantys Jūsų TOC klinikoje Šilalėje:

  • Ieva ElskėBurnos higienistė
  • Julija ŠilinskaitėGyd. odontologė
Nelaukite! Registruokitės apžiūrai!KontaktaiRegistracija internetu